ПІДГОТОВКА МАЙБУТНЬОГО ПЕДАГОГА ДО РОБОТИ З БАТЬКАМИ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

Svitlana Chupakhina

Анотація


В статті проаналізовано підготовку майбутнього педагога до роботи в умовах інклюзивної освіти, визначено проблеми, напрямки та перспективи удосконалення їхньої компетентності. Доведено актуальність та доцільність дослідження проблеми готовності педагогів до роботи з батьками дітей з особливими освітніми потребами.

Ключові слова: підготовка майбутнього педагога, співпраця, “особлива” дитина, інклюзивне середовище, освітні практики.


Посилання


Дитина: програма навчання і виховання дітей від 2 до 7 років / наук. кер. О.В.Проскура, Л.П.Кочина, У.В.Кузьменко, Н.В.Кудикіна ; Мін. осв. і наук., мол і спорту України, Головн. упр. осв. і наук. викон. орг. Київміскради (КМДА), Київ. ун-т. ім. Б.Грінченка. – 3-тє вид. доопр. та доповн. – К. : Київ.ун-т. ім. Б.Грінченка, 2012. – 492с.

Колупаєва А.А. Інклюзивна освіта: реалії та перспективи : монографія / А.А.Колупаєва. – К. : Саміт-Книга, 2009. – 272 с.

Про затвердження “Плану дій щодо запровадження інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на 2009-2012 роки” : / Наказ МОН ғ 855 від 11.09.09 року.

П‟яткова Т. Розвиток інклюзивної компетентності: швейцарський досвід / Т.П‟яткова // Порівняльно-педагогічні студії. – 2012. – ғ 1 (11). – С. 93–98.


Повний текст: PDF
18 :: 0

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Зазначення Авторства 3.0 Неадаптована