ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЕКОЛОГІЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ 6–7–РІЧНОГОВІКУ В СІЛЬСЬКИХ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УКРАЇНИ НА ЗЛАМІ ХХ - ХХІ ст.

Nadiia Kravets

Анотація


У статті окреслено особливості форм екологічного виховання дітей 6-7-річноговіку в роботі сільських дошкільних закладів України на зламі ХХ – ХХІ ст.Увагу акцентовано на методиці організації та характеристиці різних формекологічного виховання, а саме: масових (екскурсії, ігри, кутки природи, свята,виставки, робота в саду з метою збирання кормів для зимового підживлення птахів,насаджування дерев і кущів, боротьби зі шкідниками сільського господарства, заготівлілікарських рослин та ін.), групових (прогулянки та діяльність гуртків), індивідуальних (спостереження та опис природних об’єктів).

Ключові слова: Україна, сільські дошкільні заклади, форми екологічного виховання,діти 6-7-річного віку.


Посилання


Екологічні стежки України. Живи, Земле!: Методичні матеріали / За ред. В.В.Вербицького. – К.: СМП “АВЕРС”, 2003. – 196 с.

Макаренко А. Трудовое воспитание. Отношение, стиль, тон в коллективе / А. С. Макаренко // Проблемы школьного советского воспитания. М.: Учпедгиз, 1963. – С. 105.

Наблюдения и труд детей в природе / Сост. Г. Ф. Мазурина. – М.: Просвещение, 1976. – С. 169-178.

Сухомлинський В.О. Вибрані твори в 5т. Т.5. – К.: Рад. школа, 1976. – 639 с.


Повний текст: PDF
18 :: 0

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Зазначення Авторства 3.0 Неадаптована