ГОТОВНІСТЬ ФАХІВЦІВ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ ДО ІННОВАЦІЙНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ : РІВНЕВА ХАРАКТЕРИСТИК

Lesia Potapkina

Анотація


В статті представлено рівні готовності фахівців готельно-ресторанної справи до інноваційної професійної діяльності. Досліджено, що даний показник визначається професійною спрямованістю студента, на основі обраної спеціальності, набутою освітою, творчим пошуком і використанням отриманих під час фахової підготовки знань, умінь і навичок на практиці, а також прагненням до самовдосконалення. Для визначення рівня готовності фахівців готельно-ресторанної справи до інноваційної професійної діяльності відповідно до компонентів запропоновано критерії: мотиваційний, особистісний, когнітивний і діяльнісний. Визначення рівня психологічної готовності особистості до діяльності має базуватися на співвідношенні результативності конкретної професійної діяльності з погляду професійно заданих цілей і тих новоутворень, що відбуваються в особистості під впливом професійної діяльності. Як психологічні кореляти результативності діяльності та особистісних новоутворень можуть бути розглянуті мета діяльності та особистісний смисл.

Ключові слова: рівні, готовність до інноваційної професійної діяльності, готельно-ресторанна справа, критерії, показники.


Посилання


Osvitno-profesiina prohrama pidhotovky bakalavra “Hotelno-restoranna sprava”. Elektronnyi resurs. Rezhym dostupu: http://www.khnu.km.ua/test/siteres/50%20Osvitni%20prohramy/02%20 Fakultet%20ekonomiky%20i%20upravlinnia/Bakalavr.%20Hotelno-restoranna%20 sprava.pdf

Poplavska O. A. Hotovnist fakhivtsiv hotelno-restorannoi spravydo profesiinoi diialnosti yak pedahohichna problema / O. A. Poplavska // Pytannia suchasnoi nauky i osvity: Pedahohika. – Khmelnytskyi, 2013. – S. 25-29.

Riznyk V. V. Formuvannia hotovnosti maibutnikh fakhivtsiv ekonomichnykh spetsialnostei do profesiinoi diialnosti u protsesi vyvchennia spetsialnykh dystsyplin: avtoref. dys. kand. ped. nauk: 13.00.04 / V. V. Riznyk. — Kyiv, 2010 – 20 s.

Slastenyn V.A. Pedahohyka: ynnovatsyonnaia deiatelnost / V.A.Slastenyn, L.S.Podylova. – M. : Mahystr, 1997. – 224 s.


Повний текст: PDF
18 :: 14

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Зазначення Авторства 3.0 Неадаптована